بررسی بهترین تخته نرد مسافرتی برای سفرهای طولانی

مسافرت فرصتی را فراهم می‎کند تا اعضای خانواده از کار و تحصیل فارغ شده و مدتی را تنها به تفریح بپردازند! به همین دلیل بسیاری از افراد در حین سفر به دنبال بازی و سرگرمی‎ های جالبی می‎ گردند تا بتوانند با استفاده از آن‎ها خود و اعضای خانواده ‎شان را سرگرم کنند.

یکی از این بازی‎ ها تخته نرد است که پیر و جوان به آن علاقمند بوده و می‎توانند با بازی با آن لحظات هیجان انگیزی را تجربه کنند. اما جابجایی تخته نردهای معمولی کاری نسبتا مشکل است و فضای زیادی را اشغال می‎کند. به همین دلیل بهتر است به سراغ انواع تخته نرد مسافرتی کوچک بروید که وزن سبک و ابعاد کوچکی دارند. اما در خرید تخته نرد کوچک مسافرتی به چه مواردی توجه کنیم؟ در این مقاله از رویال بلوط قصد داریم به معرفی انواع تخته نرد مسافرتی پرداخته و ویژگی‎ های آنها را شرح دهیم.

بهترین تخته نرد مسافرتی
بهترین تخته نرد مسافرتی

معرفی انواع تخته نرد مسافرتی

تخته نرد مسافرتی باید دارای وزن سبک باشد؛ به همین دلیل بیشتر از ام دی اف، چوب راش و چوب روس برای تولید آن استفاده می‎شود. نوع متریال تخته نرد مسافرتی باعث شده تا قیمت آن بسیار مناسب باشد؛ بنابراین اگر قصد خرید تخته نرد ارزان را دارید بهتر است به سراغ انواع تخته نرد مسافرتی بروید که در ادامه به معرفی آنها می‎پردازیم.

تخته نرد مسافرتی چوب راش

در حال حاضر فروش تخته نرد مسافرتی چوب راش از طریق فروشگاه‌ های معتبر این محصولات صورت می‎گیرد زیرا چوب راش دارای استحکام نسبتا مناسبی بوده و امکان خاتم کاری و منبت کاری روی آن وجود دارد. این نوع چوب سبک‎ تر و ارزان ‎تر از چوب گردو است و به همین دلیل در تولید تخته نرد مسافرتی به کار می‎رود.

تخته نرد مسافرتی چوب روس

چوب روس به دلیل قیمت ارزان، استحکام نسبتا خوب و وزن بسیار سبک می‎تواند جایگزین مناسبی برای ام دی اف باشد. شما می‎توانید انواع تخته نرد مسافرتی چوب روس را با قیمت پایین سفارش داده و در طول سفر از بازی با تخته نرد لذت ببرید. معمولاً تخته نردهای چوب روس با طرح‎های چاپی عرضه می‎شوند اما امکان منبت کاری روی آن‎ها نیز وجود دارد.

تخته نرد مسافرتی ام دی اف

اگر قیمت تخته نرد مسافرتی برایتان اهمیت دارد بهتر است به سراغ جنس ام دی اف بروید. این نوع تخته نردها از استحکام پایین‎تری نسبت به چوب راش و روس برخوردار بوده اما قیمت ارزانی دارند. معمولاً نخته نرد مسافرتی ام دی اف دارای طرح‎های چاپی یا لیزری است و به دلیل وزن کم و ضخامت پایینش مورد توجه قرار گرفته.

بهترین تخته نرد مسافرتی
بهترین تخته نرد مسافرتی

فاکتورهای مهم در انتخاب تخته نرد مسافرتی

اگر می‎خواهید بهترین خرید تخته نرد مسافرتی را انتخاب کرده و تا سال‌ ها از آن استفاده کنید، بهتر است در انتخاب این بردگیم دقت بیشتری داشته و فاکتورهایی که در ادامه به شرح آن‎ها می‎پردازیم را در نظر داشته باشید. به این صورت می‎توانید تخته نرد خوش قیمت و مستحکمی را انتخاب کنید و با آن خاطرات خوشی را در سفر رقم بزنید.

وزن سبک و حمل آسان تخته نرد

تخته نرد مسافرتی باید وزن سبکی داشته باشد تا بتوانید به راحتی آن را حمل کنید. همچنین در صورتی که قصد دارید تخته نرد را همیشه همراه خود داشته باشید بهتر است محصولی را انتخاب کنید که دارای قابلیت حمل آسان باشد. برای مثال برخی از انواع تخته نرد مسافرتی دارای کیف مخصوص هستند که حمل آن‎ها را آسان‎ تر می‎کند.

ابعاد کوچک تخته نرد مسافرتی

حمل و جابجایی تخته نردهای بزرگ در حین سفر کاری بسیار مشکل است. بنابراین تخته نرد باید دارای ابعاد کوچکی باشد تا بتوانید آن را در کیف خود جای دهید. البته ابعاد بیش از حد کوچک تخته نرد نیز توصیه نمی‎ شود زیرا در حین بازی با آن به مشکل خواهید خورد؛ بنابراین حتماً تخته نردهای استاندارد را انتخاب کنید!

دوام زیاد تخته نرد

احتمال ضربه دیدن تخته نرد در حین سفر بسیار بالا است، بنابراین تخته نردی که انتخاب می‎کنید باید استحکام بالایی داشته باشد تا بر اثر ضربه دچار ترک یا شکستگی نشود.

چند کاره بودن تخته نرد

در حین سفر بهتر است برد گیم‎های متعددی داشته باشید تا اگر از یک بازی خسته شدید به سراغ بازی دیگر بروید. بنابراین توصیه می‎کنیم به جای تخته نردهای یک کاره به سراغ تخته نردهای چند کاره بروید که معمولاً دارای بازی شطرنج، منچ، مار و پله، دوز و… هستند. برای خرید پک 9 بازی در رویال بلوط به فروشگاه ما رجوع بفرمایید.

بهترین تخته نرد مسافرتی
بهترین تخته نرد مسافرتی

سوالات متداول

تخته نرد مسافرتی چیست؟

تخته نرد مسافرتی نوعی تخته نرد کوچک و ارزان است که به دلیل قابلیت حمل آسانش انتخاب مناسبی برای سفر به شمار می‎رود.

قیمت تخته نرد مسافرتی چقدر است؟

قیمت تخته نرد مسافرتی بستگی به ابعاد، جنس و مدل آن دارد. همچنین بعضی از تخته نردهای مسافرتی چند کاره بوده و شامل بازی‎های دیگری نیز می‎شوند که این مسئله در قیمت آنها اثرگذار است.

آیا امکان خرید تخته نرد مسافرتی سفارشی وجود دارد؟

بله شما می‎توانید ابعاد، جنس و طرح تخته نرد مسافرتی را شخصاً انتخاب کرده و آن را سفارش دهید تا برایتان ساخته شود.

سخن نهایی

اگر به دنبال یک بازی جذاب برای سفر می‎گردید به شما تخته نرد مسافرتی را پیشنهاد می‎دهیم که با وجود ابعاد کوچک و وزن سبکش به راحتی می‎توانید آن را در میان وسایل خود جای دهید. این نوع تخته نرد در مدل‎های متنوعی تولید می‎شود که می‎توانید آن را از طریق وب سایت رویال بلوط سفارش دهید.

همچنین در رویال بلوط امکان خرید تخته نرد ۹ کاره، ۸ کاره و 5 کاره نیز وجود دارد که علاوه بر تخته نرد شامل بازی‎هایی مانند شطرنج، منچ، مار و پله، دوز، چکرز، مافیا، شوتبال و… می‎شوند. شما می‎توانید برای خرید تخته نرد ساده یا چند کاره مسافرتی وارد وب سایت رویال بلوط شده و محصول مورد نظر خود را در کوتاه‎ترین زمان ممکن سفارش دهید. رویال بلوط با وجود سابقه فروش ۷ ساله بهترین مدل‎های تخته نرد را با قیمت مناسب و کیفیت عالی عرضه می‌کند!